Strona główna > Sportowa turystyka > Żeglarstwo > wynajem Jeziorak, gdzie warto ?

wynajem Jeziorak, gdzie warto ?

wynajem Jeziorak, gdzie warto ?

Polecacie jakąś firmę od czarterów nad Jeziorakiem, bo planujemy w wakacje tam pojechać i trochę czasu sobie spędzić.

Katolik

Posty: 2

 
Na pewno czarterami nad Jeziorakiem zajmuje się firma https://plywadelko.pl i ich mogę polecić. Mają ogromny wybór jachtów i motorówek, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

pawel253

Posty: 8

 
Dziś wszystko jest dostępne. Jeśli mamy pieniądze to na pewno uda nam się dopasować taki jacht, jaki dla nas będzie optymalny. To, wobec tego trzeba przejrzeć wszystkie dostępne w Internecie oferty i wybrać najlepszą.

Ryszardzik3

Posty: 6

 
Polecam korzystanie z czarterów w Iławie, bowiem to jezioro jest po prostu piękne. Można miło spędzić tam czas i nigdy nie będzie nam się nudziło. Od dużo lat tam jeżdżę i spędzamy całe wakacje. Nie zamienię takich wakacji na żadne różne i Wam też to polecam.

Nikuś23

Posty: 12

 
Mnie się Jeziorak podoba i chętnie tam wracam. Jezioro jest bardzo duże i ma to swoją zaletę. Można codziennie być w innym miejscu i miło spędzać czas. Wybierając jacht trzeba dostosować go do swoich wymagań.

Joe

Posty: 10

 
Mnie się Jeziorak podoba i chętnie tam wracam. Jezioro jest bardzo wielkie i ma to swoją zaletę. Można codziennie być w innym miejscu i miło spędzać czas. Wybierając jacht trzeba dostosować go do swoich wymagań.

frotka90

Posty: 30

 
Dzisiaj jest coraz wiecej firm, które zajmują się czarterami, wobec tego na pewno odnajdziecie kogoś poprawnego dla siebie. Wystarczy trochę poszukać propozycji w internecie.

Kitas

Posty: 3

 
My braliśmy motorówkę i to bez uprawnień i byliśmy bardzo zadowoleni. Nie znam się na żeglowaniu, dlatego to nie było dla mnie, ale pływać motorówką wcale nie było tak trudno. Na początek Wam mogę to polecić żeby sprawdzić.

BBGGRR2

Posty: 5

 
Jachtów i motorówek jest bardzo dużo. Jeśli chcemy mieć motorówkę, która ma dużą moc to potrzebne są nam uprawnienia. Warto o tym pamiętać przed rezerwacją.

Alaneq

Posty: 7

 
Wybierając ofertę trzeba sprawdzać, jakie firma daje nam warunki. To jest niezmiernie znaczące abyśmy później nie mieli problemów przy zwrocie motorówki czy jachtu. Na szczęście wszystko można zbadać w internecie.

Black_Riot

Posty: 15