Tutaj warto być !

Forum z dużą dawką tematów.

100% DZIAŁANE

Jeszcze nie było dnia aby nasze forum nie odpowiadało.

WIARYGODNE KONTA

Zawsze sprawdzamy naszych użytkowników. Stawiamy na bezpieczeństwo.

ZNAJDĄ NAS

Już pewnie byłeś tutaj, bo ciężko nas nie znaleźć.

Ale mocne forum - Nowe posty !

Alergia

13.08.2014 00:10:34 

Jak wygląda waszym zdaniem dobra dieta po ciąży u dziecka? Jakie produkty stosujecie? Gdzie mogłabym zasięgnąć praktycznej opinii, np. o alergii pokarmowej?

16.08.2014 06:20:46 

Lubię czytać artykuły pisane przez młode mamy, które już przeszły problemy ciążowe. Wiem przynajmniej czego mogę się spodziewać. Nie stać mnie na częste wizyty u lekarza, a wiadomo, jak jest w Polsce. Czasami blogi hobbystyczne to jedyna opcja, żeby walczyć z przewlekłymi schorzeniami, tj. alergia pokarmowa.

18.08.2014 06:09:01 

Ja dziecka nie karmię sokami owocowymi i innymi wodami smakowymi, minimum cukru, zero tanich wędlin, tj. parówki. Grunt to też obserwacja zachowań malucha i monitorowanie ewentualnych wysypek. Wtedy da się pokonać alergię pokarmową zwykłą, codzienną praktyką.

19.08.2014 20:03:14 

W erze chemicznych produktów spożywczych brak alergii pokarmowej to istny cud moim zdaniem. Lekarze nic często nie mogą poradzić. Najlepiej zawsze ograniczać cukier w diecie, monitorować stan dziecka i czytać artykuły pisane przez mamy walczące z alergiami:)

20.08.2014 22:51:40 

Moja córcia wyrosła całe szczęście z alergii. Według mnie dieta eliminacyjna i obserwacja to najlepsze rozwiązanie. No i koniecznie czytanie blogów mam, które specjalizują się w tej tematyce.

23.08.2014 16:48:53 

Alergia pokarmowa nie jest wcale taka straszna, jak masz o niej podstawową wiedzę. Czytaj artykuły pisane przez mamy doświadczające tego schorzenia na co dzień, a szybko dojdziesz do własnych rozwiązań. U mnie takie podejście sprawdza się najlepiej.

05.09.2014 07:41:45 

Moim zdaniem warto wiedzieć, jakich produktów spożywczych dziecko w ogólnie nie powinno jeść. Ja rezygnuję tam, gdzie się da z chemicznie przetworzonych potraw.

06.09.2014 18:51:30 

Tak naprawdę alergia pokarmowa to temat nieznany specjalistom medycyny. Wszystkich rozwiązań trzeba szukać samodzielnie lub wymieniać się na forach lub blogach młodych mam. Innej opcji nie widzę. Ja zawsze dostawałam w gabinecie lekarza standardową receptę i słowa pociechy, a kasa leci w plecy niestety.

28.10.2014 11:35:40 

Możesz poczytać bloga www.alergicznedziecko.pl. Znalazłam tam świetny artykuł o tym, jak przebiega alergia pokarmowa, dowiedziałam się o pierwszych objawach, co jest w czasie karmienia. Dużo przepisów. Wiarygodny portal. Myślę, że idealny dla osób, które pierwszy raz stykają się z pojęciem alergii pokarmowej.

23.11.2014 09:12:56 

Mnie alergia pokarmowa kompletnie zaskoczyła. Musiałam zmienić w całej rodzinie sposób odżywiania. Do dziecka trzeba dopasować całe życie, też dietę. Nie ma innego wyjścia.

12>>

Ostatnio dodane posty

Ja dziecka nie karmię sokami owocowymi i innymi wodami smakowymi, minimum cukru, zero tanich wędlin, tj. parówki. Grunt to też obserwacja zachowań malucha i monitorowanie ewentualnych wysypek. Wtedy da się pokonać alergię pokarmową zwykłą, codzienną praktyką.

Usuwanie odcisków przede wszystkim nie boli, więc nie masz się czego obawiać. Znajdź dobrego podologa, który wykona Ci szybki zabieg.

Dobrze przygotowana rehabilitacja trwa znacznie krócej, o czym mówią praktycznie wszystkie raporty branży medycznej. Niektóre placówki wprowadzają własne standardy wzorowane na międzynarodowych. To już dość ważna wskazówka jakościowa.

© Copyright Alemocne.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.