Strona główna > Firmy > Usługi krawieckie > personalizowane upominki dla dzieci, znacie ?

personalizowane upominki dla dzieci, znacie ?

personalizowane upominki dla dzieci, znacie ?

Gdzie mogę zamówić personalizowane upominki dla dzieci? Chodzi mi o sklep, który będzie miał niezwykle wiele różnych produktów, aby wybrać prezent dla dziecka w wieku 6 lat.

Buła

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o warsztaty z igłą i nitką to muszę wam powiedzieć, że kiedyś zapisałam na nie moją córkę. Na początku byłam sceptycznie do tego nastawiona. Byłam zdziwiona, że moja córka tak bardzo polubiła te zajęcia i chce nadal na nie chodzić. Tutaj wysyłam wam stronkę http://www.gosilandia.pl.

Andzia

Posty: 34

 
Najlepiej wybierać personalizowane upominki dla dziecka. Nic nie cieszy tak dziecka, jak zabawka z ulubionej bajki lub inna rzecz, którą się interesują.

Grabow12

Posty: 18

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, natomiast niestety nie wychodziły mi piękne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

Marioleczka

Posty: 4

 
Moja koleżanka powiedziała mi, że jest coś takiego jak szycie maskotek z rysunków dzieci. Z chęcią dowiem się, kto takie robi.

strom

Posty: 5

 
Wiem, że na takich zajęciach można realizować własne projekty. Ale czy dzieci faktycznie same szyją i czy to jest bezpieczne dla małego dziecka?

Ciapeczek

Posty: 22

 
Właśnie w przedszkolu u mojego dziecka zaproponowali, aby dzieci zaczęły uczęszczać na warsztaty z szycia dla przedszkola. Dużo osób właśnie zapisało swoje dzieci, podobno zajęcia przygotowują dziecko do późniejszej nauki pisania.

Karwan

Posty: 6