Strona główna > Sportowa turystyka > Siłownia > Czy ktoś poleci mi sklep z bielizną termoaktywną ?

Czy ktoś poleci mi sklep z bielizną termoaktywną ?

Czy ktoś poleci mi sklep z bielizną termoaktywną ?

Dzień dobry. Czy każdego rodzaju odzież termoaktywna nie przesiąka od potu i można biegać w niej, nie czując przechodzących po plecach dreszczy?

Klakier

Posty: 16

 
Dobra bielizna termoaktywna powinna być wykonana z odpowiednich dzianin syntetycznych. Nie powinna mieć też wystających szwów, bo one mogą obcierać skórę. Dlatego zawsze dokładnie przyglądam się takiej bieliźnie przed ostateczną decyzją o kupnie.

Klarka34

Posty: 20

 
Każdy kieruje się jakimś zasadami, ja ale kupuję tylko i wyłącznie markową odzież termoaktywną. Nie zatem, że chcę się przed kimkolwiek lansować, natomiast zatem, że te firmy używają idealne materiały.

sthEn

Posty: 10

 
Może nie jestem zawodowym sportowcem, lecz niezmiernie częstokroć biorę udział w różnego rodzaju biegach i uważam, iż odzież termoaktywna ma olbrzymi wpływ na mój organizm i wpływa na osiągane przeze mnie rezultaty.

Marioleczka

Posty: 19

 
Zawsze podkreślam to moim podopiecznym, żeby olbrzymią uwagę zwracali na dobór bielizny termoaktywnej. Ma ona zapewniać nam komfort, a nie uciskać, podrażniać czy przeszkadzać w użytkowaniu. Wobec tego przed kupnem proponuje im przymierzenie i przetestowanie.

aplay99

Posty: 22

 
Według mnie największy asortyment odzieży termoaktywnej dostępny jest na http://www.centrumsportu.eu. W swojej ofercie mają odzież nie tylko do zastosowań sportowych, lecz również do codziennego użytku. Ja kupuje u nich odzież, którą ubieram gdy pracuję koło domu. Dlatego jest mi ciepło i mniej się pocę.

Lalecz45

Posty: 29

 
W moim przypadku odzież termoaktywna znakomicie spisuje się podczas jesiennych przejażdżek rowerowych. Jest mi nie tylko ciepło, niemniej jednak zarówno wygodnie.

zdsakk87

Posty: 41

 
Na moim ciele bielizna termiczna tak dobrze się sprawdza, że używam jej nie tylko podczas uprawiania sportu, ale również w podczas codziennego funkcjonowania.

hybris4

Posty: 21

 
Zawsze podkreślam to moim podopiecznym, żeby dużą uwagę zwracali na dobór bielizny termoaktywnej. Ma ona zapewniać nam komfort, a nie uciskać, podrażniać czy przeszkadzać w użytkowaniu. Dlatego przed kupnem proponuje im przymierzenie i przetestowanie.

Black_Riot

Posty: 18