Strona główna > Sportowa turystyka > Siłownia > gdzie kupujecie odżywki

gdzie kupujecie odżywki

gdzie kupujecie odżywki

Krótkie pytanie do was :) Gdzie kupujecie odżywki dla sportowców i czy możecie polecić konkretne rozwiązania, które na was faktycznie działają?

tigra32

Posty: 4

 
Po ośmiu godzinach pracy chodziłem na siłkę jeszcze, ale bez boostera testosteronu bym nie dał rady, dlatego polecam dla wszystkich osób aktywnych fizycznie.

xacti11

Posty: 14

 
W Częstochowie masz przy Warszawskiej 260 super sklep z suplami. Oni mają dwa sklepy stacjonarne w mieście oraz sklep internetowy fbb.pl. Minimalne marże na odżywkach wprowadzają, za to mają dużą skalę sprzedaży, dlatego wszystkim się opłaca współpraca. Szczerze to nie wiem, czy gdzieś taniej da się znaleźć odżywki. Na FB ponad 14 000 polubień, promocje – 50% nawet się zdarzają przy lekko uszkodzonych opakowaniach suplementów. Warto polować. U siebie mam od nich chyba piętnaście różnych produktów. Wszystkie kupiłem w promocjach. Wydatku właściwie nie odczuwam. Do tego doradzą ci, bez żadnych haczyków.

mirekp2005

Posty: 18

 
Połącz koniecznie odżywki z dobrą dietą i obowiązkowo odrzuć alkohol. Strasznie źle reaguje z większością suplementów diety.

bartek33

Posty: 12

 
Ja bym poszedł na twoim miejscu do sklepu z suplementami razem z trenerem personalnym. Wtedy masz większe szanse na profesjonalną obsługę. Poznasz też kilka ciekawych rzeczy.

Basienk45

Posty: 30

 
Zainwestuj i to obowiązkowo w regeneratory stawów i nie żałuj kasy. Uratują cię przed wieloma nieprzyjemnymi konsekwencjami, szczególnie po źle przeprowadzonej rozgrzewce.

audi80

Posty: 9