Strona główna > Sportowa turystyka > Siłownia > szkółki piłkarskie na śląsku

szkółki piłkarskie na śląsku

szkółki piłkarskie na śląsku

Hej;) Mnie się nie udało zostać piłkarzem, ale może synowi pójdzie lepiej. Chcę już teraz zapisać go na profesjonalne treningi. Chodzi mi o grupę dla pięciolatków. Ktoś się orientuje?

zooazool

Posty: 21

 
U nas w mieście jest jeden klub lekkoatletyczny i dwa piłkarskie, ale te piłkarskie zaczynają werbować dopiero od wieku młodzika...Oferty dla mojego 6 letniego syna nie ma;/

Hunka

Posty: 25

 
Pobudowali im teraz tych Orlików i w sumie dobrze. Bo te boiska co były wcześniej to się nie nadawały do gry. Ja jeszcze dzieci nie mam, ale jak będę miał to na pewno zapiszę chłopaków gdzieś na jakiś sport, pewnie na piłkę.

Polak1976

Posty: 36

 
Wakacje coraz bliżej, a że mój syn lubi sport to myślimy nad jakimś wyjazdem sportowym dla niego. Pojawiła się oferta piłkarskiego obozu, ale też takich wakacji z siatkówką...jeszcze nie wiem co wybierzemy.

Gerard45

Posty: 27

 
Ile ja bym dał, żeby za moich czasów były takie szkółki jak teraz. Warunki dzieciaki mają ekstra, szkoda tylko, że nie chcą z nich zazwyczaj korzystać. Na podwórkach pustki, tłumy w internecie.

Mr Boks

Posty: 33

 
Teraz szukam właśnie takiej szkółki dla swojego syna w Gdańsku i ciężko mi idzie...Nie wiem za bardzo gdzie takich ofert wyszukiwać.

Hihekt56

Posty: 27