Strona główna > Sportowa turystyka > Siłownia > profesjonalny trening personalny warszawa

profesjonalny trening personalny warszawa

profesjonalny trening personalny warszawa

Dobry! Mam problem ze znalezieniem trenera personalnego dla siebie...jest ich mega dużo w samej Wawce...Kto was prowadzi pod względem treningu i diety?

Laleczk23

Posty: 16

 
No, w takich miastach jak Warszawa to jest duży wybór wśród trenerów. U nas w Pionkach to może jest jedna osoba, która takie treningi dobrze rozpisuje..:)

LiToPe

Posty: 20

 
Jeszcze dietę to wiem mniej więcej jak sobie ustalić, ale treningi to bym wolał komuś powierzyć. Nigdy nie byłem specjalnie – pro sportowy :P

cinto

Posty: 21

 
Na pewno dużo zależy od wykształcenia i przygotowania takiego trenera. Warto się zapoznać z biogramem takiej osoby, czyli – jakie kursy skończyła, jakie szkoły itp. Bo jest niestety wiele osób, które coś tam kiedyś ćwiczyły np na WF-ie :PP I sobie postanowiły, że teraz będą uczyć innych, bo przecież trenowanie jest takie proste:P takich cwaniaczków niestety nie brakuje.

Kruk

Posty: 33

 
Mi plan rozpisuje od miesiąca Michał Ostrowski, jego mogę polecić. Plan jest dopasowany pode mnie, a nie jest to jakiś gotowiec z internetu:P Generalnie cel jest taki, żeby wyrzeźbić ciało jeszcze przed wiosną, zobaczymy jak będzie:> Co do szczegółów, to powiem, że trener ma fajnie prowadzonego fejsa – www.facebook.com/ForeverHealthyMichalOstrowski. Dużo się tu dzieje, zawsze można trafić na fajne motywacyjne wpisy.

Lalecz45

Posty: 29

 
Heh, ja to nie rozumiem ludzi, którzy myślą, że można schudnąć na jakiś syropkach, tabletkach czy innych cudach. Tylko trening plus dieta! Nic innego.

johncena67

Posty: 17

 
Ja to po nowym roku się zacznę rozglądać za kimś takim. Póki co to za dużo rzeczy ma na głowie, ale w styczniu już ruszam na całego z akcją – odchudzanie!

Franuś

Posty: 12