Strona główna > Dom dla każdego > Parkiety > Proszę o pomoc !! Szukam sklepu z dywanami !

Proszę o pomoc !! Szukam sklepu z dywanami !

Proszę o pomoc !! Szukam sklepu z dywanami !

Niedawno kupiłem przez internet ciekawą wykładzinę, a teraz szukam dywanu. Jeśli macie jakieś namiary, proszę o pomoc.

Czarek

Posty: 24

 
Gigantyczna sypialnia to przecież żaden kłopot, można do niej wstawić gigantyczne łóżko :)

A co do dywanu, na pewno pomoże jakiś ciemny, ostatnio modne są dywany współczesne w orientalnym stylu, wyglądające na „uciążliwe”.

tajWoj

Posty: 18

 
Witaj.

Może spodobają Ci się wzory stylizowane na afrykańskie? Widziałam niedawno kilka takich dywanów, nowoczesnych i bardzo miłych w dotyku, a jednocześnie wyglądały mocno egzotycznie. Być może to hit sezonu, więc warto zerknąć do oferty internetowych sklepów z dywanami, albo przejść się po galeriach, jeśli wolisz kupować stacjonarnie.

Pendrzeec

Posty: 16

 
Nie lubię chować podłogi, ale myślę, że dla ładnego dywanu dałabym radę to zrobić. Też szukam jakichś propozycji, więc podepnę się pod wątek. Nie zależy mi na cenie, tylko na jakości, żeby było warto.

johncena67

Posty: 17

 
Nie lubię robić zakupów, ale internetowe sklepy z dywanami są wyjątkiem od tej reguły. Mogę powiedzieć, że dzięki nim da się znaleźć bardzo oryginalne dywany nowoczesne, które będą prawdziwą ozdobą wnętrz. Uważaj tylko na przesadę, do takich dywanów nie warto dobierać zbyt wielu ozdób, bo zepsują wystrój.

Nilosik

Posty: 27

 
Dywan na prezent – średnio to widzę, w końcu chodzi o czyjś gust. Może pozwól tej osobie po prostu coś na własną rękę nabyć w sklepie z dywanami.
Wykładziny i dywany można nabyć w różnych sklepach, zarówno tych „całkiem” internetowych, proponują częstokroć dostawę gratis nawet na olbrzymie odległości, ceny też są spoko, na pewno coś odszukasz – tego życzę :)

Reg00

Posty: 18

 
Nie lubię chować podłogi, niemniej jednak myślę, że dla ładnego dywanu dałabym radę to zrobić. Też poszukuję jakichś ofert, więc podepnę się pod wątek. Nie zależy mi na cenie, tylko na jakości, żeby było warto.

sertus34

Posty: 12

 
Dywany to najlepsze rozwiązanie na zimną podłogę :)

W szczególności dywany współczesne, z długim włosem, na pewno będzie się po nich przyjemnie chodziło. Idealne będą do sypialni, o, albo też do pokoiku dziecka. Te puszyste ochronią maluszka gdy upadnie.

34_werok

Posty: 12

 
Cześć, zobacz tutaj https://kupdywan.pl/8-shaggy.

Co do cen, to są różne, natomiast widziałam na stronie rzeczywiście piękne i modne dywany, serdecznie polecam.

Fanatyk

Posty: 13

 
Hejka:) Też niedawno szukałam dywanu, ale z kolei do pokoju mojej córki. Uczyła się chodzić i chciałam zapewnić jej miękkie lądowanie. Kupiłam świetny, puszysty i barwny dywan w sklepie internetowym, jestem bardzo zadowolona. Chętnie polecam każdemu znajomemu.

deruner56

Posty: 18