Strona główna > Dom dla każdego > Parkiety > Deski tarasowe

Deski tarasowe

Deski tarasowe

Solidna trwała deska tarasowa – jaką kupić? Chcę sobie w końcu zrobić podłogę na tarasie bo póki co mam mało przyjemne płytki ceramiczne, które źle wyglądają i też są zimne w dotyku itd. Jaki typ deski polecicie, co montowaliście u siebie?

Zdzichu 

Posty: 6

 
Chodzi za mną taka drewniana podłoga na tarasie, na pewno fajnie to wygląda, drewno jest ciepłym tworzywem, robi bardzo kameralny przytulny klimat.

Marioleczka

Posty: 2

 
Deski to się super kładzie bardzo sprawnie robota idzie, jeśli ktoś chce samemu zamontować sobie podłogę na werandzie tarasie itd. to zdecydowanie polecam deskę.

tigra32

Posty: 9

 
Trudno coś doradzić bo też musiałbym znać budżet jakim dysponujesz, desek czy innych materiałów jest dużo ale równie duża jest też rozpiętość cen.

Oszalynii

Posty: 17

 
Na tarasie sobie polożyliśmy deski kompozytowe kupowane ze strony http://tardex-wpc.pl i zdają egzamin. Dobrze radzą sobie i zimą i latem, nie zniekształcają się od tych różnich w temperaturach nie płowieją nie ścierają się, cały czas utrzymuje się ten sam intensywny kolor deski co zaraz po zakupie. Szybki montaż, obyło się bez ściągania „fachowców” wyłożyłem to sam z bratem.

Lupusx

Posty: 10

 
Z tego co ja się orientuję to są deski tarasowe z naturalnego drewna które sobie potrafią poradzić z wilgocią tylko to muszą być deski zrobione z jakiegoś drewna egzotycznego z lasów tropikalnych gdzie wilgoć jest przecież przez okrągły rok.

beata77

Posty: 14

 
Ja to zazdroszczę ludziom którzy mają swój domu i przy domu taras...to musi być przyjemne, kiedy można sobie tak wyjść rano na śniadanie na dwór, albo wieczorkiem wypić wino też pod chmurką.

borek149

Posty: 19

 
Już się jakiś czas temu rozglądałem za jakąś dobrą podłogą na taras zjeździłem pół miasta po różnych budowlanych sieciówkach ale powiem że nic mnie nie szczególnie nie przekonało. Albo drogo, albo kicha z jakością.

propek1

Posty: 10

 
Często jest tak że płaci się za markę a nie za konkretną jakość deski. Dobrze znamy tę zasadę przy kupowaniu ubrań. Czasem wystarczy że jakaś bluzka ma odpowiednią markową metkę i już cena idzie mocno w górę mimo że materiał jest użyty dokładnie ten sam jak przy bluzce zrobionej przez mniej znanego producenta.

namok

Posty: 10