Strona główna > Firmy > Oferta sklepów > Ubrania na codzień

Ubrania na codzień

Ubrania na codzień

Chodzicie jeszcze w sukienkach, a jeżeli tak to w jakich i czy możecie podpowiedzieć, w jaki sposób podejmujecie takie decyzje zakupowe, czym się przede wszystkim kierujecie?

Yhajuse

Posty: 1

 
Mam od nich dwie sukienki sylwestrowe i to kreacje, które nakładam od czasu do czasu, jeżeli zdarzy się ciekawsza okazja. Po prostu cudo i już takich nikt nie robi.

PucH2

Posty: 27

 
Sieciówki to mają już chyba wyłącznie ubrania z poliestru, dosłownie plastikowe, bez udziału bawełny. Jak się trochę znasz na produkcji odzieży to można się załamać, co się dzieje na rynku, szczególnie odzieży damskiej.

domrrrr

Posty: 7

 
Właśnie po nowym roku całkiem sporo promocji wprowadzili i nowe lookbooki, szczególnie na sukienki wieczorowe oraz codzienne. Może klasyka wróci do łask.

alibaba

Posty: 20

 
Praktycznie całą garderobę można zmienić przez https://www.lejdi.pl/ i rzadko zdarzają się problemy ze zwrotami. Jeżeli jednak coś się nie zgadza to nie robią pod górkę klientkom. Spódnice, maski karnawałowe, wygodna bielizna i wiele ciekawych dodatków. Samo przejrzenie nowości to już ciekawe doświadczenie.

Hall

Posty: 13

 
Rozmiarówka pełna, także plus size, więc trudno naprawdę coś złego powiedzieć. Druga sprawa, że na życzenie pomagają w mierzeniu i wysyłają dodatkowe informacje, jeżeli klientka potrzebuje.

adam86

Posty: 5

 
Okazuje się, że zima bardzo ciepła, więc opłaca się zrobić zakupy w tej kategorii, mocno przecenione ostatnio.

Emilios45

Posty: 9

 
Przeczytaj poradnik o mierzeniu bardzo się przydaje i naprawdę pomyłki nie występują. Mierz zawsze na luźno.

radziomil

Posty: 9