Strona główna > Uroda i Zdrowie > Masaż pleców > masaz stop na slasku, poszukuję

masaz stop na slasku, poszukuję

masaz stop na slasku, poszukuję

Jakiś czas temu moja znajoma poszła na masaz stop w tarnowskich gorach i niezmiernie sobie go chwali. Mieliście kiedyś do czynienia z czymś takim, albowiem nie wiem czy się należałoby na to decydować czy raczej nie?

Ticket2Hell

Posty: 2

 
Według mnie masaz stop na slasku to najlepsze co może być – chodzę na niego dwa razy w miesiącu i muszę przyznać, że nigdy nie czułam się lepiej. Od sporo lat mocno, praktycznie każdego dnia się stresowałam, a teraz stres ten jest o dużo mniejszy i lepiej się żyje.

johncena67

Posty: 16

 
Od prawie roku systematycznie chodzę na masaz stop w tarnowskich gorach. Jeżeli również chcecie się na to zdecydować wejdźcie na stronę: http://www.grafzdrowie.pl, aby umówić się na dogodny dla Was termin.

Szkolić23

Posty: 26

 
Jeśli ktoś z Was czuje się źle to idealnym rozwiązaniem może być masaz w tarnowskich gorach. Jeśli zostanie wykonany w odpowiedni sposób to powinien przynieść efekty w zasadzie natychmiast. Według mnie najlepiej jest chodzić na niego minimum dwa razy w miesiącu.

Mariusz

Posty: 11

 
Słyszałem już od wielu osób, że masaz w tarnowskich gorach to jedno z najlepszych rozwiązań na wszelkiego rodzaju dolegliwości bólowe ze strony pleców. Jeszcze nie miałem okazji tego sprawdzić, ale niedługo się tam wybiorę.

Black_Riot

Posty: 6

 
Według mnie masaz stop na slasku to najlepsze co może być – chodzę na niego dwa razy w miesiącu i muszę przyznać, że nigdy nie czułam się lepiej. Od wielu lat mocno, praktycznie każdego dnia się stresowałam, a teraz stres ten jest o wiele mniejszy i lepiej się żyje.

namok

Posty: 7

 
Moja znajoma regularnie chodzi na masaz stop w tarnowskich gorach i niesłychanie sobie chwali. Jeśli chcecie to mogę polecić Wam faktycznie idealne miejsce. Odezwijcie się do mnie w wiadomości prywatnej to Wam je podam.

Black_Riot

Posty: 11