Strona główna > Firmy > Kucharz > restauracja katowice, gdzie szukać ?

restauracja katowice, gdzie szukać ?

restauracja katowice, gdzie szukać ?

Gdzie dostanę najlepsze pierogi katowice? Zależy mi, aby smak był naprawdę nadzwyczajny. Może macie, jakąś restaurację do której uwielbiacie chodzić właśnie na pierogi?

Nikotymmm

Posty: 2

 
Restauracja katowice powinna mieć przede wszystkim klimat do spędzenia czasu ze znajomymi. Słyszałem kiedyś, że w tym mieście jest właśnie taka knajpka, tylko nie pamiętam jej nazwy.

wiesław11

Posty: 7

 
Pizza katowice jest naprawdę niezwykle dobra w jednym z lokali, ale nie pamiętam na jakiej ulicy się znajduję i jak się nazwy. Jednak jest to restauracja, jaka podaje dania bez używania mąki pszennej.

Jasio

Posty: 9

 
Pizza katowice winna być wykonana ze zdrowych składników. Nie lubię, gdy na pizzy są położone przetworzone produkty. Ja stawiam bardziej na zdrowe składniki, chętnie skorzystam z propozycji, które zaproponowaliście.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o najlepszą naleśnikarnie katowice to polecam wam ten lokal http://www.placek.katowice.pl. Można u nich zjeść przepyszne i zdrowe naleśniki na słono i słodko. Klimat w tej restauracji jest niesłychanie rodzinny. Można korzystać z różnych planszówek, co daje możliwość spędzenia wiele czasu ze znajomymi lub rodziną.

hubertus

Posty: 5

 
Ja byłem ostatnio w naleśnikarnii katowice na naleśnikach słonych i powiem wam, że była to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek jadłem. Nie wiem, jak oni to zrobili, ale pierwszy raz jadłem coś tak pysznego.

labuh

Posty: 3

 
Ja byłem ostatnio w naleśnikarnii katowice na naleśnikach słonych i powiem wam, że była to najlepsza rzecz, którą kiedykolwiek jadłem. Nie wiem, jak oni to zrobili, ale pierwszy raz jadłem coś tak pysznego.

Ciapeczek

Posty: 22

 
Naleśnikarnia katowice winna serwować przepyszne naleśniki na słodko i słono. W katowicach jeszcze takich nie jadłem, niemniej jednak może skorzystam z waszym ofert.

100%UP

Posty: 6

 
Dobre jedzenie to podstawa, ale również lubię restauracje katowice, które mają klimat rodzinny. Dobrze jest iść na smaczne jedzenie, a także posiedzieć w dobrym towarzystwie.

abardyt

Posty: 25