Strona główna > Firmy > Kucharz > Uroczystości - sala - Kraków

Uroczystości - sala - Kraków

Uroczystości - sala - Kraków

Dobre miejsce na zrobienie kameralnego rodzinnego przyjęcia z okazji komuni, ktoś coś? Chodziłoby mi o Pleszew, Kalisz, Ostrów Wielkopolski – tego typu rejony by mi pasowały. Gdzie jest fajny klimat, ładnie, smacznie, w przyjaznej atmosferze?

pawel253

Posty: 7

 
Nie za bardzo kojarzę jakieś ciekawsze restauracje w tej okolicy. Fakt, że ostatnio bywam tutaj dość rzadko, bo tylko jak odwiedzam rodziców (mieszkam w Poznaniu), także nie pomogę...

johncena67

Posty: 14

 
Mam dobre zdanie o restauracji Ludwinka – http://ludwinka.pl. Kilka razy tutaj byliśmy z rodziną i zawsze było okej. Bardzo dobre jedzenie, dużo przestrzeni, ładny wystrój, ludzie z obsługi uśmiechnięci, pomocni.

apepsi1983

Posty: 25

 
Oferta nie ma sobie równych! Absolutny top na polskim rynku. Nie nieco, że oferują światową jakość, to są w stanie zaproponować niezmiernie pozytywny cennik. nie jestem pewien na 100% jakim cudem, ale nie wnikam. Najważniejsze, że mogę dużo zaoszczędzić!

Pelo_er

Posty: 26

 
Kumpel siedzi w internecie dość mocno i polecił mi ten adres. Początkowo nie za niezmiernie byłem zainteresowany, niemniej jednak dobrze, że w końcu sprawdziłem propozycję. Jest faktycznie konkurencyjnie.

daria34

Posty: 8

 
Już nie pamiętam od kogo dostałem link do strony tej firmy, natomiast dzięki! Skorzystałem z oferty jak również jestem mega zaspokojony. Właśnie czegoś takiego poszukiwałem. Najlepsze towary w niskiej cenie jak również jeszcze te rabaty. Miód!

Kitas

Posty: 24