Tutaj warto być !

Forum z dużą dawką tematów.

100% DZIAŁANE

Jeszcze nie było dnia aby nasze forum nie odpowiadało.

WIARYGODNE KONTA

Zawsze sprawdzamy naszych użytkowników. Stawiamy na bezpieczeństwo.

ZNAJDĄ NAS

Już pewnie byłeś tutaj, bo ciężko nas nie znaleźć.

Ale mocne forum - Nowe posty !

pomoc prawna do kredytów frankowych

Strona główna > Firmy > Kredyt Hipoteczny > pomoc prawna do kredytów frankowych

pomoc prawna do kredytów frankowych

17.02.2023 08:54:03 

Czy frankowiczom faktycznie udaje się wygrywać sprawy z bankami?

17.02.2023 21:14:57 

TSUE stoi za frankowiczami i całe szczęście, że kończy się powoli samowolka banków. W Polsce mamy najgorsze w UE warunki kredytowania, a już nie wspominam o obsłudze klienta. Tragedia i wały na umowach.

18.02.2023 21:47:02 

Bierz zawsze jednego prawnika na cały okres rywalizacji z bankiem, żeby się w trakcie pełnomocnik nie zmienił. To wywołuje najczęściej merytoryczne problemy. Trzeba wszystko od nowa wyjaśniać.

19.02.2023 14:14:02 

Ciekawe, czy pozytywne wyroki dla frankowiczów wpłyną pozytywnie na transformację systemu bankowego, przecież dzisiaj właściwie niewydolnego przy zwykłej analizie zdolności kredytowej.

20.02.2023 11:32:02 

Ugoda z bankiem po opinii TSUE prawdopodobnie w ogóle nie będzie się opłacać. Niektóre kancelarie https://frankowy-kredyt.pl/blog/ kombinują, w jaki sposób zabezpieczyć frankowiczów. Trzeba działać z lekkim wyprzedzeniem, dopytać o różne scenariusze rozwoju, bezpłatnie.

21.02.2023 16:11:36 

Prawda jest taka, że cały system obsługi kredytów hipotecznych to czysta patologia, a analiza zdolności kredytowej to już analiza właściwie całego życia, stanu cywilnego i skrajnych cech człowieka. Jeden bank klientowi odmówił wypłaty kredytu przez lekką otyłość. Ostatnio było o tym głośno.

22.02.2023 07:29:03 

Zapowiada się kolejna lawina spraw frankowych po opinii Rzecznika Generalnego TSUE. Patologia banków musi się skończyć i chore koszty kredytowania podstawowych potrzeb życiowych również.

Ostatnio dodane posty

Firmy pożyczkowe nie śpieszą się z poinformowaniem klienta o tym, że może odzyskać częściowy zwrot opłat, jak szybciej spłacił zobowiązanie.

Jak się spłaciło wcześniej zobowiązanie w banku detalicznym lub firmie pożyczkowej to faktycznie można odzyskać część prowizji i innych opłat.

Niektóre kancelarie od ręki informują, czy można odzyskać jakieś pieniądze po spłaconej pożyczce. To się nie przedawni od razu. Na spokojnie.

© Copyright Alemocne.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.