Strona główna > Uroda i Zdrowie > Kosmetyki > przekłuwanie uszu dla dzieci Żary, poszukuję!

przekłuwanie uszu dla dzieci Żary, poszukuję!

przekłuwanie uszu dla dzieci Żary, poszukuję!

Jakie wybrać przekłuwanie uszu dla dzieci w Żarach i na co zwracać uwagę? Chodzi o moje pierwsze dziecko i stąd moje pytanie. Na pewno zależy mi na tym, aby było to zrobione po prostu jak najmniej boleśnie.

proszek

Posty: 2

 
Z tego co wiem to moja znajoma przekłuwała uszy w Żarach i była w pełni zadowolona. Jak chcesz to wezmę od niej namiar do tego miejsca i jakoś Ci podam. Myślę, że najlepiej będzie w wiadomości prywatnej.

tubbytimmy1

Posty: 4

 
Jeżeli chcesz zdecydować się na przekłuwanie uszu w Żarach to poszukaj jakiegoś sprawdzonego salonu w Internecie. Jest ich co najmniej kilka, a więc raczej na pewno odszukasz ten, który przypadnie Ci do gustu. Bez wątpienia możesz również poszukać osobiście, natomiast zapewne zajmie Ci to o dużo wiecej czasu.

Klarka34

Posty: 36

 
Ostatnio zauważyłam, iż w mojej okolicy jest salon zajmujący się przekłuwaniem uszu w Żarach. Podam Wam link do strony Internetowej: https://beautyzone.salon.

Dragon

Posty: 7

 
Ja zdecydowałam się na przekłuwanie uszu w Żarach i muszę przyznać, że jestem faktycznie w pełni zadowolona. W zasadzie to pod żadnym pozorem nie mogę narzekać.

Biudzibudzio

Posty: 3

 
Szczerze mówiąc to ja mocno bałam się przekłuwania uszu w Żarach, ale jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Taki zabieg odbył się bardzo szybko i przede wszystkim całkowicie bezboleśnie, a do tego jeszcze miałam wliczoną w cenę biżuterię. Dlatego też mogę polecić Wam wszystkim salon, w którym byłam.

amrmas22

Posty: 14