Strona główna > Firmy > Kamerzysta na wesele > sesja kobieca szczecin, szukam

sesja kobieca szczecin, szukam

sesja kobieca szczecin, szukam

Jest tutaj ktoś, kto miał robione zdjęcia typowo kobiece? Mogą być w studiu albo w plenerze. Dajcie mi znać jak to wygląda.

GIZIU

Posty: 1

 
Sprawdźcie sobie na stronie https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-noworodkowe-dzieciece, bo tutaj wykonują sesje noworodkowe w Szczecinie. Można sobie obejrzeć zdjęcia i wtedy wiadomo czy to jest fotograf dla nas czy trzeba szukać kogoś innego. Dajcie znać czy Wam się podoba.

Penio

Posty: 13

 
Z tego, co wiem to można sobie wybrać różne pakiety. Są te tańsze jak i droższe. Trzeba to porównać, a wtedy wiadomo, co wybrać dla siebie. Miałam sesję w ciąży i później zaraz po urodzeniu syna. Było naprawdę super.

Klara323

Posty: 8

 
Uważam, że takie fotografie osobiste dla kobiet to kapitalna sprawa. Sama mam takich fotografii kilka. Jestem niesłychanie zadowolona i myślę, że było to warte wydanych pieniędzy.

gregcie@

Posty: 11

 
Zrobienie takich fotografii wymaga profesjonalizmu i odpowiedniego podejścia. Nie każdą z nas lubi obiektyw, zatem ktoś musi się na tym niezmiernie dobrze znać. Wówczas kłopotów nie ma i wychodzą takie zdjęcia, z których każda z nas będzie niezmiernie zadowolona. Wiem o tym, bowiem sama robiłam sobie jakiś czas temu taką sesję.

Yuri20

Posty: 11

 
Należałoby wybrać sobie kogoś, kto wcześniej takie sesje robił. Ważne jest stosowne podejście do nas tak, aby zdjęcia nie były sztuczne, a w stu procentach naturalne.

Kitas

Posty: 4