Strona główna > Firmy > Inne firmy w Polsce > Jaki laktator wybrać?

Jaki laktator wybrać?

Jaki laktator wybrać?

Z jakich laktatorów korzystacie i czy możecie wskazać konkretny model na początek?

Ekurygo

Posty: 1

 
No właśnie elektryczne występują w wersji bezprzewodowej, więc nie musisz się martwić dostępem do sieci, więc to sporo zmienia w organizacji regularnego odciągania pokarmu.

Modniś

Posty: 17

 
Akurat u nich gwarancja działa niezawodnie w każdym przypadku. Jak zgłosisz problem to dostaniesz po prostu nowy sprzęt. Minimum formalności.

Yuri20

Posty: 2

 
3 – fazowe laktatory, czyli najbardziej dopracowane rozwiązanie w branży znajdziesz w sklepie https://neno.pl/ i też masz do dyspozycji sprzęt na jedną pierś, czy powiązany z lampką LED, żeby wieczorem sobie spokojnie usiąść.

Marioleczka

Posty: 4

 
Mały laktator to fajna sprawa, bardzo wygodny. Niewielka waga też się przydaje na spacerach.

WF2015

Posty: 10

 
Nawet, jak masz mniejsze piersi to spokojnie lejek dopasujesz, nawet z gorsetem dla podtrzymywania biustu przy odciąganiu pokarmu. Taki zestaw sprawdza się długoterminowo.

TomekK

Posty: 2

 
Laktator dobrze stymuluje organizm i jednak przydaje się, kiedy masz problemy z wyprodukowaniem wystarczającej ilości mleka.

batmann

Posty: 9

 
Neno to niezła marka i wysoko oceniana w branży parentingowej. Na wielu blogach kobiet karmiących masz rozbudowane recenzje, więc sobie na spokojnie ocenisz.

Ptaszyna

Posty: 5

 
Im bogatszy zestaw, tym lepiej, a możesz też zamówić w prezentowym opakowaniu, na gwarancji producenta.

Ekurygo

Posty: 2

 
Przeskoczyłam z 2 faz na 3 fazowy laktator i różnica faktycznie spora w ilości odprowadzanego pokarmu, jakby głębiej dochodzi.

Bankowy

Posty: 4