Strona główna > Firmy > Domeny zagraniczne > serwery dedykowane

serwery dedykowane

serwery dedykowane

Witam, szukam dobrze pracującego serwera pod średnio zoptymalizowany serwis. Mam kilka aplikacji w ramach serwisu, więc zależałoby mi na wydajności serwera i stałym dostępie do niego. Polecicie jakąś sprawdzoną firmę hostingową?

daro77

Posty: 6

 
Dziwię się, że przy takiej liczbie odwiedzin jeszcze nie zmieniłeś serwerów. Ta oferta rzeczywiście jest korzystna. Ceny bardzo przystępne.

Siwek

Posty: 34

 
Nie wiem czy korzystałeś kiedyś z serwerów w chmurze. Są wydajniejsze niż wiele „naziemnych” ofert. Tutaj: www.microhost.pl powinieneś znaleźć coś dla siebie w bardzo korzystnej cenie. Polecam szczególnie VPSy

WimDer45

Posty: 18

 
Pokaż mi swój serwer a powiem Ci kim jesteś Powyższa oferta rzeczywiście daje Ci stabilizację, bo masz cały czas dostęp do serwerów. Często firmy hostingowe nie dopuszczają klienta do serwerów żeby ukryć ich wady. Tutaj masz pełną transparentność, więc to mówi samo za siebie.

mirekp2005

Posty: 23

 
Największą wadą tej oferty jest to, że ona praktycznie nie ma wad :D Tutaj gdzieś musi być haczyk A tak całkiem serio, to powiem Ci, że powinieneś skorzystać z tych propozycji. W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz.

Acclaim

Posty: 16

 
Nie ma się tutaj do czego przyczepić. Do wyboru do koloru. Serwery muszą być stabilne, to aksjomat. Skoro gwarantują stały dostęp do serwerów i mają takie centrum danych, to nie mają nic do ukrycia

Krakus

Posty: 15

 
Opcja serwerów w chmurze na pewno odpada jeżeli zbierasz dużo danych wrażliwych. Tutaj prawo stawia pewne wymagania. Ale pozostała część oferty jest naprawdę korzystna. Powinieneś to wziąć pod uwagę.

esdoen1

Posty: 12