Strona główna > Firmy > Domeny zagraniczne > Czy ktoś korzysta z hostingów !

Czy ktoś korzysta z hostingów !

Czy ktoś korzysta z hostingów !

Cześć. Moja sieć stron wykorzystuje niewielkie bazy danych MySQL. Czy znajdę hosting www, który będzie tani i da możliwość tworzenia nielimitowanej ilości baz?

tyuMer

Posty: 22

 
Witam. Na tym forum odszukałem sporo porad, które pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolony, bowiem wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

Wojciech24

Posty: 19

 
Witam.
Z dużymi nadziejami rozpoczynałem korzystać z hostingu http://ecohost.pl i muszę powiedzieć, że w żadnym stopniu się nie zawiodłem! Na uwagę moim zdaniem zasługuje przede wszystkim profesjonalizm obsługi technicznej, bowiem pomagali mi radzić sobie z nawet najbardziej błahymi z ich punktu widzenia kwestiami, za co należy im się ogromny plus!

Grachamek34

Posty: 37

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć różne wymagania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, natomiast inni brali pod uwagę dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

Himer5

Posty: 20

 
Hej.

Kilka dni temu znajomy poprosił mnie, aby wybrać hosting www. Do tej pory sam korzystałem z jednej sprawdzonej i dość drogiej firmy, ale prędko przekonałem się, że i ja mogę mieć zdecydowanie tańsze usługi, jakie będą stały na tym samym poziomie. To był bodziec do tego, aby zrealizować zmiany.

Marioleczka

Posty: 22

 
Hej.

Kilka dni temu znajomy poprosił mnie, aby wybrać hosting www. Do tej pory sam korzystałem z jednej sprawdzonej i dość drogiej firmy, ale szybko przekonałem się, że i ja mogę mieć zdecydowanie tańsze usługi, które będą stały na tym samym poziomie. To był bodziec do tego, aby zrealizować zmiany.

Klareczek

Posty: 21

 
Witam. Na tym forum odnalazłem sporo porad, jakie pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, że jestem usatysfakcjonowany, albowiem wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

Milo@3

Posty: 30