Tutaj warto być !

Forum z dużą dawką tematów.

100% DZIAŁANE

Jeszcze nie było dnia aby nasze forum nie odpowiadało.

WIARYGODNE KONTA

Zawsze sprawdzamy naszych użytkowników. Stawiamy na bezpieczeństwo.

ZNAJDĄ NAS

Już pewnie byłeś tutaj, bo ciężko nas nie znaleźć.

Ale mocne forum - Nowe posty !

Dobry serwer VPS

Strona główna > Firmy > Domeny zagraniczne > Dobry serwer VPS

Dobry serwer VPS

29.03.2014 00:10:09 

Skąd macie hosting? Interesują mnie sprawdzeni dostawcy, bo już miałem kilka niemiłych przygód z wolnym i wyjątkowo wypadkowym hostingiem w swoim życiu.

30.03.2014 22:56:12 

Mnie od razu się spodobało to co mają teraz na https://redmarker.pl jeśli chodzi o hostingi, domeny, serwisy...Wystarczy sprawdzić ile chcą choćby za certyfikaty SSL – 59 złotych. Tak tanio nie widziałem nigdzie, a są dokładnie te same certyfikaty co u innych dostawców! U konkurencji nawet 150 zł trzeba za to wybulić. Zgroza.

31.03.2014 06:57:52 

Ja już od dłuższego czasu utrzymuję kontakt z firmą https://redmarker.pl i bardzo polecam. Można z nimi zarabiać, dzięki programom partnerskim, mają rabaty dla stałych klientów. Ogólnie – duży szacunek do klienta. Przygotowali dla mnie sklep online kompleksowo. Indywidualny projekt z wydajnym hostingiem, pocztą itd.

01.04.2014 21:11:17 

Wkurza mnie, że w przypadku domeny, czy hostingu często firmy robią tak, że inną cenę dają na pierwszy rok, a inną (wyższą) później...nieuczciwe podejście...

02.04.2014 23:24:45 

Hosting, serwery, strony...teraz pojawiło się sporo takich ofert, ale trzeba uważać, bo jest trochę naciągaczy. Dobrze jest sobie porównać ceny, a nie ufać z miejsca na hasło – super promo! :p

03.04.2014 14:17:34 

Hej! Byłem w takiej sytuacji, że się wpakowałem w hosting za dużą kasę...nie porównałem sobie wcześniej zbyt wnikliwie oferty rynku i przepłacałem przez rok;/ Po prostu pochopna decyzja poszła.

04.04.2014 21:00:25 

Dobrą opcją jest hosting współdzielony, a co do domen to naprawdę nie płaćcie więcej niż 6 – 7 dyszek bo do zdzierstwo. Spokojnie można znaleźć ofertę z domena.pl za jakieś sześć dyszek i to z pocałowaniem ręki.

Ostatnio dodane posty

Bez dobrego hostingu to się teraz za dużo w internecie nie podziała, zwłaszcza jeśli chodzi o naprawdę duże portale które notują codziennie wielotysięczne wizyty.

Zawsze trzeba sprawdzać te najdrobniejsze zapiski umów czy aby na pewno nie ma ukrytych jakiś limitów na transfer. Bo wiadomo że te hasła reklamowe wielką czcionką to czasami potrafią się rozminąć z rzeczywistością.

Na pewno ważnym aspektem jest cena i też zawsze trzeba z dostawca hostingu doprecyzować co dokładnie wchodzi w zakres kosztów, żeby się nie okazało że finalnie płacimy za mniejsze parametry niż oczekiwaliśmy.

© Copyright Alemocne.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.