Strona główna > Firmy > Domeny zagraniczne > Dobry serwer VPS

Dobry serwer VPS

Dobry serwer VPS

Skąd macie hosting? Interesują mnie sprawdzeni dostawcy, bo już miałem kilka niemiłych przygód z wolnym i wyjątkowo wypadkowym hostingiem w swoim życiu.

Gigant66

Posty: 24

 
Mnie od razu się spodobało to co mają teraz na https://redmarker.pl jeśli chodzi o hostingi, domeny, serwisy...Wystarczy sprawdzić ile chcą choćby za certyfikaty SSL – 59 złotych. Tak tanio nie widziałem nigdzie, a są dokładnie te same certyfikaty co u innych dostawców! U konkurencji nawet 150 zł trzeba za to wybulić. Zgroza.

4_4

Posty: 37

 
Ja już od dłuższego czasu utrzymuję kontakt z firmą https://redmarker.pl i bardzo polecam. Można z nimi zarabiać, dzięki programom partnerskim, mają rabaty dla stałych klientów. Ogólnie – duży szacunek do klienta. Przygotowali dla mnie sklep online kompleksowo. Indywidualny projekt z wydajnym hostingiem, pocztą itd.

Torbunie24

Posty: 32

 
Wkurza mnie, że w przypadku domeny, czy hostingu często firmy robią tak, że inną cenę dają na pierwszy rok, a inną (wyższą) później...nieuczciwe podejście...

Cyc23

Posty: 21

 
Hosting, serwery, strony...teraz pojawiło się sporo takich ofert, ale trzeba uważać, bo jest trochę naciągaczy. Dobrze jest sobie porównać ceny, a nie ufać z miejsca na hasło – super promo! :p

zooazool

Posty: 37

 
Hej! Byłem w takiej sytuacji, że się wpakowałem w hosting za dużą kasę...nie porównałem sobie wcześniej zbyt wnikliwie oferty rynku i przepłacałem przez rok;/ Po prostu pochopna decyzja poszła.

Maalone

Posty: 30

 
Dobrą opcją jest hosting współdzielony, a co do domen to naprawdę nie płaćcie więcej niż 6 – 7 dyszek bo do zdzierstwo. Spokojnie można znaleźć ofertę z domena.pl za jakieś sześć dyszek i to z pocałowaniem ręki.

Ananasek4

Posty: 29