Strona główna > Firmy > Domeny zagraniczne > gdzie kupić hosting

gdzie kupić hosting

gdzie kupić hosting

Ile trzeba zapłacić na porządny hosting, pojemność 4gb z transferem bez limitu za rok? Gdzie byście polecili? Gdzie mają w miarę rozsądny cennik?

Black_Riot

Posty: 16

 
Kiedyś miałem bardzo dobrze zrealizowany hosting, ale zwinąłem działalność i już mi nie była taka usługa potrzebna. Ciekawe w sumie jak tam teraz wygląda sytuacja, czy jeszcze funkcjonują.

Hoteowo24h

Posty: 16

 
No ja się zastanawiam poważnie nad zmianą dostawcy. Na początku wszytko było okej, ale im dalej w las, tym więcej problemów, usterek, a kontakt z obsługą wyjątkowo toporny.

Pacothelllucia

Posty: 26

 
Ja to często mam u siebie problemy z kontami pocztowymi, niby są bez limitu ale jak przychodzi co do czego to nie mogę tak faktycznie bez limitowo korzystać.

derums3

Posty: 15

 
Rynek jest dobrze zaopatrzony w branży hostingowej, jest na pewno z czego wybierać teraz. Patrz gdzie mają serwery, to na pewno ważna rzecz. No i dokładnie czytaj co zawiera pakiet, a co jest dodatkowo płatne.

kaka23

Posty: 20

 
Mogę trochę zasięgnąć języka, wiem, że mój brat z jakiegoś hostingu zaczął niedawno korzystać. Z tego co się orientuję to płaci jakieś grosze miesięcznie, a na jakość przesyłu nie narzeka.

Bierny67

Posty: 24

 
Mój kumpel pracuje w firmie hostingowej, oferował mi ostatnio nawet pakiet w promocji, ale ja mam teraz umowę z inną firmą i muszę ją do końca wykorzystać, na szczęście zostało już tylko 2 miechy.

Jasio234

Posty: 16

 
Mnie doradzają, żebym wykupić hosting o większej pojemności, ale mam wątpliwości czy aż tak dużo giga będzie mi potrzebne...

tajWoj

Posty: 18

 
Jakiś czas temu kolega opowiadał o swoim hoście, ponoć ma dobrą obsługę. Ale jak ta firma się nazywała co mu to ogarnia to już nie pamiętam. Napiszę do niego ja FB, jak odpisze to dam znać.

E-lasior

Posty: 49

 
Bardzo fajnie mi działa host z witryny securityhost.pl. Nie narzekam. Płacę im 8 dych za rok i mam w tym 2 giga pojemności. Do tego dochodzą oczywiście bez limitu konta pocztowe, domeny, subdomeny i cała reszta.

France23

Posty: 44