Tutaj warto być !

Forum z dużą dawką tematów.

100% DZIAŁANE

Jeszcze nie było dnia aby nasze forum nie odpowiadało.

WIARYGODNE KONTA

Zawsze sprawdzamy naszych użytkowników. Stawiamy na bezpieczeństwo.

ZNAJDĄ NAS

Już pewnie byłeś tutaj, bo ciężko nas nie znaleźć.

Ale mocne forum - Nowe posty !

Rozwiązanie serwerowe

Strona główna > Firmy > Domeny zagraniczne > Rozwiązanie serwerowe

Rozwiązanie serwerowe

01.02.2014 23:32:57 

Cześć, znacie może firmę, która rozprowadza serwery pod bazy danych?? Poszukuję firmy kompetentnej, która jest w stanie doradzić, mam już 3 serwery z ibm na oku, lecz jeszcze nie jestem zdecydowany, jakie rozwiązanie będzie najlepsze, zaś nie znam nikogo kto się na tym zna.

02.02.2014 15:39:58 

Jak szukasz serwerów od ibm to najlepiej się skontaktuj z firmą, która zajmuje się tego typu rozwiązaniami ibmsolutions.pl - oni mają stosunkowo duzy wybór rozwiązań od ibm i głównie nimi się zajmują. Pomogą dobrać serwer do twoich potrzeb i na pewno dobrze Ci doradzą.

03.02.2014 15:47:18 

Z mojej strony będzie bardzo krótko - ibm solutions - doskonała jakość obsługi. Jak chcesz czuć się pewnie to wypróbuj ich. Nie zawiedziesz się.

04.02.2014 12:28:00 

Ja od jakiegoś czasu prowadzę portal, aktualizowany nawet kilka razy dziennie, a więc wymagam od firmy hostingowej pracy serwerów bez zarzutu, 24/7. Jak nie masz pewności odpowiedniego uptime to od razu zrezygnuj.

05.02.2014 19:39:15 

Ja korzystam z www.ibmsolutions.pl - rozwiązania dedykowane dla firmy - dopasują do oczekiwań i odpowiednio doradzą.

06.02.2014 16:23:24 

Ja ze swojej strony mogę śmiało polecić ibmsolutions.pl. Mam u nich od dłuższego czasu stronę i jestem jak na razie zadowolony. Jakość usług bardzo wysoka, bardzo dobry kontakt w przypadku jakichkolwiek problemów.

07.02.2014 22:07:46 

Ze swojej strony dodam, iż swego czasu rozwiązania informatyczne dostarczali nam Panowie z ibmsolutions (Wrocław). Myślę, że warto do nich uderzyć w tej kwestii.

08.02.2014 16:07:00 

Według mnie dobry serwer powinien mieć dysk SSD ... wiele osób patrzy wyłącznie na procesor i pamięć ram, zapominając o tej ważnej kwestii. Dobry dysk SSD może zwiększyć wydajność serwera o 50% w porównaniu z SATA.

Ostatnio dodane posty

Bez dobrego hostingu to się teraz za dużo w internecie nie podziała, zwłaszcza jeśli chodzi o naprawdę duże portale które notują codziennie wielotysięczne wizyty.

Zawsze trzeba sprawdzać te najdrobniejsze zapiski umów czy aby na pewno nie ma ukrytych jakiś limitów na transfer. Bo wiadomo że te hasła reklamowe wielką czcionką to czasami potrafią się rozminąć z rzeczywistością.

Na pewno ważnym aspektem jest cena i też zawsze trzeba z dostawca hostingu doprecyzować co dokładnie wchodzi w zakres kosztów, żeby się nie okazało że finalnie płacimy za mniejsze parametry niż oczekiwaliśmy.

© Copyright Alemocne.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.