Strona główna > Firmy > Domeny zagraniczne > Rozwiązanie serwerowe

Rozwiązanie serwerowe

Rozwiązanie serwerowe

Cześć, znacie może firmę, która rozprowadza serwery pod bazy danych?? Poszukuję firmy kompetentnej, która jest w stanie doradzić, mam już 3 serwery z ibm na oku, lecz jeszcze nie jestem zdecydowany, jakie rozwiązanie będzie najlepsze, zaś nie znam nikogo kto się na tym zna.

Zbigniew Nowak

Posty: 25

 
Jak szukasz serwerów od ibm to najlepiej się skontaktuj z firmą, która zajmuje się tego typu rozwiązaniami ibmsolutions.pl - oni mają stosunkowo duzy wybór rozwiązań od ibm i głównie nimi się zajmują. Pomogą dobrać serwer do twoich potrzeb i na pewno dobrze Ci doradzą.

leech

Posty: 31

 
Z mojej strony będzie bardzo krótko - ibm solutions - doskonała jakość obsługi. Jak chcesz czuć się pewnie to wypróbuj ich. Nie zawiedziesz się.

Fiszerek3

Posty: 25

 
Ja od jakiegoś czasu prowadzę portal, aktualizowany nawet kilka razy dziennie, a więc wymagam od firmy hostingowej pracy serwerów bez zarzutu, 24/7. Jak nie masz pewności odpowiedniego uptime to od razu zrezygnuj.

Jacuś

Posty: 42

 
Ja korzystam z www.ibmsolutions.pl - rozwiązania dedykowane dla firmy - dopasują do oczekiwań i odpowiednio doradzą.

Pyszności2

Posty: 53

 
Ja ze swojej strony mogę śmiało polecić ibmsolutions.pl. Mam u nich od dłuższego czasu stronę i jestem jak na razie zadowolony. Jakość usług bardzo wysoka, bardzo dobry kontakt w przypadku jakichkolwiek problemów.

wiiisiek

Posty: 35

 
Ze swojej strony dodam, iż swego czasu rozwiązania informatyczne dostarczali nam Panowie z ibmsolutions (Wrocław). Myślę, że warto do nich uderzyć w tej kwestii.

Ciszewe2

Posty: 23

 
Według mnie dobry serwer powinien mieć dysk SSD ... wiele osób patrzy wyłącznie na procesor i pamięć ram, zapominając o tej ważnej kwestii. Dobry dysk SSD może zwiększyć wydajność serwera o 50% w porównaniu z SATA.

Jacuś24

Posty: 37