Tutaj warto być !

Forum z dużą dawką tematów.

100% DZIAŁANE

Jeszcze nie było dnia aby nasze forum nie odpowiadało.

WIARYGODNE KONTA

Zawsze sprawdzamy naszych użytkowników. Stawiamy na bezpieczeństwo.

ZNAJDĄ NAS

Już pewnie byłeś tutaj, bo ciężko nas nie znaleźć.

Ale mocne forum - Nowe posty !

super piosenka "Ostatni Klaps"

Strona główna > Pogawędki > Bajki dla dzieci > super piosenka "Ostatni Klaps"

super piosenka "Ostatni Klaps"

21.08.2015 00:10:19 

Witam! Moja mama jest fanką Diego i jego hitu „Ostatni klaps”. Na urodziny chciałabym jej kupić bilet na koncert. Wiecie gdzie będzie koncertował w połowie września?

21.08.2015 13:11:31 

Fani Diego mogą odwiedzać profil wokalisty na FB i przystąpić do jego fan page a. Od chwili ukazania się teledysku promującego komedię „Ostatni klaps” Diego każdego dnia zdobywa ogromną popularność i każdy czeka na jego nowe piosenki.
Nie widziałam klipu „Ostatni klaps” ale bardzo mi się podobają inne kawałki Diego takie jak „Bejbe Bejber” i „”Tylko ta jedyna”. Chętnie wybrałabym się na jego koncert.
Ja też uwielbiam muzykę Disco Polo i śledzę karierę gwiazd tej sceny, w tym również jeszcze mało znanego wokalisty Diego. Z pewnością teledysk do komedii „Ostatni klaps” wypromuje nie tylko film ale również samego artystę.

Diego ma swój profil na FB więc jak jesteś zainteresowany jego twórczością to możesz przystąpić do jego fan page a. Na profilu wokalisty znajdziesz wszystkie informacje na jego temat i filmiki z piosenkami.
Diego znany jest na scenie muzyki Disco Polo nie tylko z piosenki promującej film „Ostatni klaps” Posłuchaj jego innych kawałków takich jak „Tylko ta jedyna” czy „Bejbe Bejber”. Znajdziesz je na FB.
Nie przepadam za muzyką Disco Polo ale piosenka promująca film „Ostatni klaps” jest super i chętnie poznam pozostałe piosenki Diego.

22.08.2015 07:43:58 

Diego bardzo wyróżnia się na tle innych polskich gwiazd muzyki Disco Polo i to właśnie dlatego zaproponowano mu promocję komedii „Ostatni klaps” . posłuchajcie jego innych kawałków takich jak na przykład „Tylko ta jedyna” i „Bejbe Bejber”!

23.08.2015 16:52:54 

Ja Diego znam tylko piosenkę „Bejbe Bejber” i „ Tylko ta jedyna”. Muszę koniecznie obejrzeć ten teledysk do filmu „Ostatni klaps” i chętnie przystąpię do fan page a.

25.08.2015 16:38:02 

A ten Diego to ma jeszcze jakieś inne kawałki oprócz „Ostatni klaps” bo to super muza i chętnie posłucham jego innych utworów.

26.08.2015 09:36:37 

Jak chcesz przystąpić do fan page a Diego to wejdź na jego profil na FB. Oprócz kawałka „Ostatni klaps” znajdziesz na FB jego inne utwory i ciekawe informacje na temat twórczości.

16.03.2021 18:54:31 

Diego to dość mało znana postać na rynku muzycznym i jego ostatnia piosenka podbiła wiele serc wielbicieli Disco Polo. Sama chętnie poznam jego całą twórczość.

Ostatnio dodane posty

Diego to dość mało znana postać na rynku muzycznym i jego ostatnia piosenka podbiła wiele serc wielbicieli Disco Polo. Sama chętnie poznam jego całą twórczość.

Załóżcie sobie przypomnienia wydawnicze, bo się opłaca. Przy wydaniach kontynuacji można zyskać na tym rabaty.

Przyznam, że wydawnictwa się w ostatnich latach poprawiły. Dopuszczają do głosu nowych autorów, ciekawe wątki, często mocno niszowe. O to chodzi.

© Copyright Alemocne.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.