Strona główna > Dom dla każdego > Architektura Wnętrz > Klasyczne firanki gdzie kupię?

Klasyczne firanki gdzie kupię?

Klasyczne firanki gdzie kupię?

Jakie dekoracje na okna sprawdzą się najbardziej w nowoczesnych aranżacjach? Jeżeli macie jakieś praktyczne pomysły to bardzo proszę.

Sohinyh

Posty: 1

 
Właśnie firankami można szybko odmienić wnętrze i tak naprawdę nie wymagają tak wielu akcesoriów dodatkowych do powieszenia.

guster

Posty: 6

 
Bardziej pionowa konfiguracja firany https://strefafiran.pl/pl/p/Firana-ARIZONA-300x250/121/"> do wnętrza. Można spokojnie ukryć kaloryfer albo wstawić coś pod parapet, żeby nie było widać, a firanka wtedy pełni funkcję dekoracyjną i ochronną w sumie. Można naprawdę ciekawe rzeczy zrobić, dzięki dobrej jakości tkaninom.

Dziadek

Posty: 9

 
Też coraz częściej spotykam się z wiązaniami dekoracyjnymi firan. Ciekawy wygląd jednak od razu rzuca się w oczy i firany mają jednak to coś, jakieś ciepło w sobie.

Orange444

Posty: 5

 
Właśnie ludzie często o firankach zapominają i stawiają tylko na rolety, a to zimna struktura dekoracyjna tak szczerze mówiąc. Powrót do klasyki jeszcze nikomu nie zaszkodził.

Riko64

Posty: 5

 
Przemyśl przy okazji wiązanie firan, karnisze dekoracyjne, ciekawe żabki. Teraz przybyło na rynku takich akcesoriów, więc można trochę pokombinować.

namok

Posty: 3