Strona główna > Elektroniczny sprzęt > Aparaty Cyfrowe > Czy przegrywanie vhs jest dostępne od ręki?

Czy przegrywanie vhs jest dostępne od ręki?

Czy przegrywanie vhs jest dostępne od ręki?

Hej. Czy jak oddam film zapisany na starej kasecie, nie zniszczą mi go?

Gdzie najlepiej udać się jeśli chce się przeprowadzić przegrywanie vhs?

Ticket2Hell

Posty: 8

 
Hej. Nie no z wyborem firmy trzeba uważać, tu jest tak jak w każdym innym wypadku. Wybierz tych najlepszych, tych którzy mają porządne opinie swoich klientów.

GF6

Posty: 18

 
Dzień dobry. nawiązując do omawianego problemu na tym forum, stwierdzam iż żądnego problemu nie ma albowiem dzisiaj technika pozwala spokojnie wrócić do nagrań sprzed lat i można je odtworzyć na nowoczesnym sprzęcie.

radziomil

Posty: 34

 
Cześć. To prawda, zgadzam się jak najbardziej z przedmówcą, nie ma problemu w odzyskaniu filmu sprzed lat. Ja przykładowo to zrobiłam po tym jak kliknęłam w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i wszystkim go polecam.

Działanie było szybkie i profesjonalne.

Tenesy90

Posty: 26

 
Cześć. No niestety mało kogo stać na tak drogie prezenty. Chodzi raczej o prezent nie drogi ale bardzo oryginalny no sprawiający bliskim zaskoczenie i radość.

Oleczek45

Posty: 24

 
Cześć. Ja na przykład jak szukałam takiej firmy która miała się zająć moimi jakże cennymi kasetami, sugerowałam się właśnie wypowiedziami osób na forum. Skorzystałam z firmy, którą zachwalały zwykłe osoby na ogólnie dostępnym forum. Nie mam trochę zaufania do opinii na stronach firm, boję się że mnoga one być pisane przez same firmy.

Matusiński

Posty: 31

 
Dzień dobry.

Przeszukując Internet dowiedziałam się że jest szansa przetworzenia moich starych kaset na płyty dvd, tzn. przegrania filmów na nowe nośniki. Natomiast czy to jest bezpieczne?

Pomóżcie i podpowiedzcie mi !

Nixel92

Posty: 19

 
Cześć. Nie wiem co napisać na ten poprzedni wpis albowiem mnie zamurowało. Oj musiał pan szaleć w młodości… może lepiej żeby dzieci nie oglądały szaleństw ojca. Mi się niesłychanie fajnie ogląda filmy z przeszłości niemniej jednak normalnie robię to osobami z którymi je nagrywałem. Robimy to po to żeby odświeżyć wspomnienia i po nic więcej.

kamap92

Posty: 27

 
Dzień dobry. a gdzie robi się takie rzeczy? Gdzie się udać?

Czy każda firma mówiąca że zajmuje się zmianą takich zapisów jest odpowiednia i rzetelna. Pomóżcie bo się boję że stracę tak ważny film moich bliskich.

Franuś

Posty: 20