Szukam siatki ochronne na ogród

Szukam siatki ochronne na ogród

Witam. Mam pytanko o siatki na oczka wodne. Chciałabym coś takiego zamontować, żeby było bezpiecznie dla dzieci. Znacie jakiś sklep?

miś_biały

Posty: 6

 
Mnie też czeka podobny wydatek i zastanawiam się, czy jest opłacalny, bo muszę zabezpieczyć basen. Czytałem o tych siatkach na baseny i właściwie piszą o nich w samych superlatywach. Co sądzicie?

tigra32

Posty: 12

 
Robiłem takie zabezpieczenie u siebie, więc mogę polecić tę ofertę https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod/siatkidotrampoliny. Mają tutaj szeroki asortyment siatek na trampoliny. To siatki z samych najlepszych materiałów jak PP czy PE. Na lata użytkowania i akurat tutaj można nieco zaoszczędzić na pozyskaniu.

Robuś

Posty: 11

 
Jeżeli potrzebujesz siatek na trampoliny, to możesz zdecydować się na polipropylen, bo to fajny materiał pod kątem użytkowania, bardzo elastyczny i bezpieczny dla dzieciaków. Nie niszczy się od słońca, deszczu, zimna, ale też bez problemu się go czyści. Wystarczy strumień wody i po kłopocie.

Umber5

Posty: 19

 
Jak się zdecydujesz na polipropylenowe albo polietylenowe siatki ochronne na ogród, to bez problemu kupuj :) Ja z takich zrobiłem ogrodzenie na działce i się sprawdzają. Chyba nie ma lepszego rozwiązania w dobrej cenie. Nie jest znaczny wydatek, a trwałość masz na lata.

syrena88

Posty: 8

 
Planuję też zmiany w ogrodzie i widzę, że jeśli chodzi o te siatki ochronne na ogród, to rzeczywiście jest jakość. Z polipropylenu bankowo będą odporne na warunki atmosferyczne. Muszę obliczyć, ile tego dokładnie potrzebuję, ale wydaje mi się, że to będzie najtańsze, ale też trwałe rozwiązanie w ramach ogrodzenia.

mikesmith0103

Posty: 8