pielęgnacja terenów zieleni łódź, oferta

pielęgnacja terenów zieleni łódź, oferta

Szukam sprawdzonej firmy od pielęgnacji terenów zielenie w Łodzi. Jeśli polecacie kogoś, napiszcie. Dziękuję.

himmmu78

Posty: 4

 
Ja też chętnie oddam prace ogrodnicze w dobre ręce. Ogród przerósł moje siły :) Ostatnio poszukiwałam usług dotyczących pielęgnacji terenów zieleni i widziałam, że w Łodzi mamy sporo firm, które mają bardzo dobre opinie. Ciekawa jestem, jak sprawa wygląda z cenami. Na pewno wycenę robią już na miejscu.

Acclaim

Posty: 15

 
Na wiosnę czeka mnie dużo pracy w ogrodzie. Sprawdzałam usługi dotyczące budowy ogrodów w Łodzi. Jest dużo usługodawców, więc mam nadzieję, że uda mi się znaleźć firmę, która ma niewygórowane ceny. Jak coś, to oczywiście możecie pisać, z jakich usług korzystaliście i ile mniej więcej kosztuje projekt ogrodu.

namok

Posty: 6

 
Jeśli zależy wam na rzeczywiście fachowych usługach, to polecam tę firmę http://pmgarden.com.pl. Zajmują się projektowaniem ogrodów. Działają na terenie Łodzi i okolic. Zaufałem i się nie zawiodłem, do tej pory zajmują się moim dużym ogrodem.

Marko

Posty: 8

 
Trudno powiedzieć o cenie, bo masz przecież różne usługi ogrodnicze i tak samo wiele firm w Łodzi. Ja korzystam z jednej regularnie, dlatego mam upusty :D Z firmą współpracuję od wielu lat i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłem.

Yuri20

Posty: 2

 
Jeżeli chodzi o projektowanie ogrodów, to mam nadzieję, iż wreszcie dogadam się z jakąś firmą w Łodzi, bo jak dotychczas, to ciężko to szło, tym niezwyklej iż mnie nie ma mnóstwo czasu w kraju, a chciałbym zostawić te prace i mieć pewność, iż wszystko zostanie zrealizowane dobrze i na czas oraz sumiennie.

serum56

Posty: 11

 
Jak się poświęci trochę czasu, to można znaleźć niedrogie usługi ogrodnicze w Łodzi. Jeżeli zlecasz firmie wiele do roboty, to na bank można negocjować cenę. Wiele firm w tej branży ma elastyczny cennik, więc tylko kwestia dogadania się. Pozdrawiam.

NEO-MAxi34

Posty: 4

 
Cena zależy od tego, co tak naprawdę jest ci potrzebne. Budowa ogrodów to konkretna usługa. Na pewno nie da się samodzielnie wykonać dobrego projektu, jeśli na tym nie znasz. Ja korzystałam z usług w Łodzi i jestem zadowolona. Żadnych problemów :)

tigra32

Posty: 12

 
Odszukajże kogoś, kto zajmuje się budową ogrodów w Łodzi. Takie firmy działają kompleksowo, dlatego nie jest dla nich żadnym problemem wycięcie drzew, przesadzanie itp. Ja też musiałem zlecić prace firmie, albowiem nawet poprawnego sprzętu nie miałem :D

Gigusik

Posty: 27

 
Fajnie mieć kogoś zaufanego, kto wie, co trzeba wykonać o danej porze roku itd. W tym sezonie będę musiał zabrać się za szukanie usług ogrodniczych w Łodzi, bo ogród jest w coraz niezwyklej opłakanym stanie, a mógłby idealnie wyglądać pod doświadczoną opieką :)

tomeix

Posty: 8