[OFERTA] Adwokat w Kielcach odszkodowania

[OFERTA] Adwokat w Kielcach odszkodowaniaAdwokat Radosław Krakowiak świadczy usługi z zakresu prawa karnego, cywilnego i rodzinnego. Dodatkowo udziela firmą comiesięcznych porad prawnych. Doskonale wiemy, że niektórzy kontrahenci nie dotrzymują terminów płatności lub przystają na zapisach umownych.

W takich sytuacjach nasza kancelaria jest w stanie podjąć stosowne kroki, aby wyegzekwować odpowiednie pieniądze. Jesteśmy w stanie reprezentować naszych Klientów w sprawach karnych i cywilnych. Zdajemy sobie sprawę, że rodzina jest najważniejsza, jednakże poniektóre sytuacje zmuszają nas do podjęcia działań wniesienia pozwu o uzyskanie kontakty z dziećmi, obniżenie lub podwyższenie alimentów, czy też uzyskać ojcostwo. Mamy ogromne doświadczenie w wyżej wymienionych sprawach, staramy się wypełniać nasze obowiązki na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy dyspozycyjność i indywidualne podejście do każdego klienta. Kancelaria adwokacka Kielce zachęca osoby, jakie potrzebują porad prawnych do kontaktu, a także odwiedzenia naszej strony internetowej adwokatkrakowiak.pl.

Marys56

Posty: 1

 

Hihi_WWW

Posty: 2