płyty meblowe, szukam

płyty meblowe, szukam

Chcę zamówić płyty meblowe na wymiar. Jeśli znajcie jakąś firmę, która się na tym zna to dajcie mi do nich jakieś namiary.

wieszdo87

Posty: 1

 
Przykładowe meble kuchenne z Bydgoszczy można zobaczyć w firmie http://stolplyt-bydgoszcz.pl/?page_id=9. Mają mnóstwo projektów, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

Booss23

Posty: 5

 
Kupowałem meble na zamówienie w Bydgoszczy i firma wszystko bardzo dobrze przygotowała. Znają się na tym bardzo dobrze. Polecam takich fachowców, albowiem są w stanie dopasować meble nawet w blokach gdzie ściany zawsze są bardzo krzywe. Dali sobie radę.

propek1

Posty: 9

 
Nie zamawiałem przez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Później tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, która wszystko montowała. Dla nich to nie było ciężkie, ale sam na pewno miałbym poważne problemy żeby sobie poradzić.

miskowiec45

Posty: 6

 
Nie zamawiałem przez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Później tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, która wszystko montowała. Dla nich to nie było trudne, ale sam na pewno miałbym poważne problemy żeby sobie poradzić.

eryczek

Posty: 6

 
Nie pożądane byłoby kupować gotowych mebli, bo trudno je dopasować. Nie chodzi tylko o sam rozmiar, natomiast również o kąty ścian. Na nieszczęście mało, kiedy jest równo, a taka firma wie jak sobie z tymi problemami szybko poradzić.

labuh

Posty: 2

 
Według mnie wymiana frontów meblowych to super pomysł. Meble same w sobie mam dobre, natomiast fronty już mają własne lata, zatem ich wymiana jest idealnym rozwiązaniem.

oleander

Posty: 9