sprawdzanie numerów telefonów z UK, znacie ?

sprawdzanie numerów telefonów z UK, znacie ?

Słyszałem, że można sprawdzić poprzez stronę internetową, kto do nas dzwonił z Anglii. Korzystacie z czegoś takiego?

100%UP

Posty: 1

 
Dla mnie sprawdzenie numer telefonu z UK zajmuje chwile. Korzystamy z serwisu https://whocalledmeuk.co.uk i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Mają ogromną bazę, a samo wyszukiwanie trwa kilka chwil. Jest to niezmiernie proste do zrobienia.

labuh

Posty: 3

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, iż to wcale nie jest takie proste. Czeka się na znaczący telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeżeli mamy pecha to właśnie wówczas z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

Różyczka

Posty: 3

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były problemy. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Szybko by zapłaciła za to bardzo dużo pieniędzy.

Miki789

Posty: 3

 
W takich bazach jest ogromna ilość numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, wobec tego dobrze, iż jest miejsce, które pozwala nam na odnalezienie takich osób. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

cough76

Posty: 17

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeżeli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wtedy czy to ktoś niebezpieczny.

Laleczka

Posty: 3

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, zatem nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, że niektóre osoby dużo straciły z oszczędności.

Yuri20

Posty: 14