fotografia wnętrz w Zielonej Górze, polecicie?

fotografia wnętrz w Zielonej Górze, polecicie?

Potrzebuje fotografa na ślub w Zielonej Górze, który odbędzie się za jedenaście miesięcy. Polecacie kogoś, kto jest w tym dobry?

Rico

Posty: 1

 
Super fotografa na wesele w Zielonej Górze odszukałam na http://jacekpatecki.pl i polecam Wam tę osobę. Dużo moich znajomych ma fotografie właśnie od tego pana i wszyscy jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni.

Klara323

Posty: 8

 
U nas fotograf zrobił piękną sesję zdjęciową w plenerze. Wyszła niesamowicie. Nie spodziewałam się, iż zdjęcia mogą być takie super. Nawet cena mi przestała przeszkadzać jak zobaczyłam jak to wszystko super wygląda.

bartek33

Posty: 8

 
Obecnie jest o tyle dobrze, iż fotografie ślubne robi się w plenerze. Robienie ich w studio nie było idealnym pomysłem. Mam takie fotografie i wszystko wygląda strasznie sztucznie, dlatego raduję się, iż przyszła moda na fotografie w jakiś niesłychanie interesujących miejscach. To lepiej wygląda.

olidaks

Posty: 10

 
U nas był fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim i było super. Człowiek bardzo dobrze przygotowany. Zna się na zdjęciach, ale wie również jak ustawić młodych, aby ich zdjęcia były jeszcze ładniejsze. Polecam kogoś takiego, bo przecież nam zależy na tym abyśmy wyglądali super na swoich zdjęciach ślubnych i weselnych.

Zdzichu

Posty: 6

 
U nas był fotograf weselny w Gorzowie Wielkopolskim i było super. Człowiek niezwykle dobrze przygotowany. Zna się na zdjęciach, niemniej jednak wie również jak ustawić młodych, aby ich zdjęcia były jeszcze ładniejsze. Polecam kogoś takiego, bowiem przecież nam zależy na tym abyśmy wyglądali super na swoich zdjęciach ślubnych i weselnych.

azreala14

Posty: 16

 
Im więcej jest zdjęć tym lepiej. Nigdy wszystkie nie będą super. Jeśli zamówi się sto czy dwieście zdjęć to fotograf nie byłby w stanie wszystkich zrobić super. Ile by mu to miało zająć czasu? Goście na weselu zamiast się bawić to by się musieli ustawiać do zdjęć. Tutaj idzie się na żywioł i z tych setek zdjęć zawsze się coś wybierze.

Asia

Posty: 4