paznokcie kraków centrum, gdzie znajdę ?

paznokcie kraków centrum, gdzie znajdę ?

Cześć. Chciałabym się dowiedzieć, które macie zdanie na temat paznokci hybrydowych? Czy taki manicure niezwykle niszczy płytkę paznokcia? Gdzie wykonujecie je w Krakowie?

Czarek

Posty: 3

 
Zazdroszczę Ci. Ja nie wyobrażam sobie, aby nie mieć przez dłuższy czas paznokci hybrydowych, ale widzę, co się dzieje z moimi paznokciami jak je ściągnę. Paznokcie są bardzo miękkie i łamliwe, że po dwóch dniach mogę tylko pomarzyć o długich paznokciach. Robię swoje paznokcie w centrum Krakowa w bardzo fajnym salonie.

pawel253

Posty: 7

 
Robię paznokcie u kosmetyczki w centrum Krakowa już od prawie 2 lat. Paznokcie mam zdrowe, piękne i się nie łamią. Od czasu do czasu stosuję odżywkę, aby je zregenerować.

090913123

Posty: 5

 
Ja od czasu do czasu chodzę na paznokcie hybrydowe w Krakowie do tego salonu https://salonmagja.pl. Panie tam pracujące są niezmiernie miłe. Niestety nie zaglądam do nich często, ponieważ robie hybryde dwa razy do roku.

Gabat

Posty: 5

 
Takie paznokcie najlepiej jest wykonywać w salonie, który znajduję się w centrum Krakowa. Nie warto robić ich na własną rękę w domu bez żadnego doświadczenia.

nowoter

Posty: 17

 
Cześć, wiesz co nigdy nie słyszałam o tym, że paznokcie hybrydowe są szkodliwe. Ja wielokrotnie robię w salonie kosmetycznym w Krakowie i jestem niezmiernie zadowolona. Moja paznokcie są niezmiernie wspaniałe i się nie łamią.

Madzia

Posty: 4

 
Takie paznokcie uszkadzają płytkę paznokcia tylko wówczas, kiedy są robione w domowych warunkach poprzez niedoświadczone osoby. Najlepiej, wybrać się do doświadczonego salonu w centrum Krakowa.

Dyduszek

Posty: 22

 
Ja robię paznokcie hybrydowe od prawie dwóch lat w jednym salonie w Krakowie. Miła atmosfera tam panuje, można się zrelaksować.

amrmas22

Posty: 9

 
Takie paznokcie najlepiej jest wykonywać w salonie w centrum Krakowa. Nie warto robić ich na własną rękę w domu bez ukończonego kursu. Możemy uszkodzić sobie płytkę paznokcia.

waleria

Posty: 15

 
Takie paznokcie uszkadzają płytkę paznokcia tylko wtedy, kiedy są robione w domowych warunkach przez niedoświadczone osoby. Najlepiej, wybrać się do doświadczonego salonu w centrum Krakowa.

artoor

Posty: 24