wynajem kamperów Warszawa, oferta

wynajem kamperów Warszawa, oferta

Interesują mnie kampery i zastanawiam się nad wynajem. Czy taki kamper wynajem Warszawa można zabrać zagranicę? Jak to wtedy wygląda i jak posiadacz na to będzie patrzył? Nigdy tego nie robiłem.

Dyduś45

Posty: 2

 
Dla mnie kamper to super przygoda. Kocham takie wyjazdy i polecam innym. Pożądane byłoby się przekonać czy to jest dla Was coś należytego, albowiem opinie są niesłychanie inne.

e_petelka

Posty: 3

 
U mnie opłaca się wynajmować, albowiem kamper w pozyskaniu jest niesłychanie drogi, a poza tym nie mam go gdzie trzymać. Ma stać pod blokiem? To nie ma sensu, wobec tego wynajmuje go na określony czas i dobrze się wtedy wszyscy bawimy. Polecam kampera.

Malinka Moja

Posty: 13

 
Według mnie kamper wynajem z Warszawy to super pomysł. Korzystam z firmy https://wakacjecamperem.pl i zawsze mają dla mnie super oferty, zatem zachęcam do sprawdzenia.

Illilakip

Posty: 12

 
To nie jest tak, że kampera postawicie gdzie chcecie. Nie można spać w kamperach w wielu krajach południowych. Jest za to wysoka kara, dlatego lepiej uważać, bo nie ma sensu wdawać się w jakieś dodatkowe koszty i problemy.

Mariusz

Posty: 17

 
Pamiętajcie kamper jest wart sporo kasy, więc o niego dbajcie. Jeśli coś zrobicie nie tak to sami płacicie. Pilnuje aut, zamykajcie, a wówczas nie będzie problemów.

brygida

Posty: 5